Podstawowe zwroty po angielsku, czyli zacznij wreszcie mówić w języku angielskim!

Chcesz zacząć dogadywać się w codziennych sytuacjach i zacząć mówić po angielsku o wiele swobodniej niż za pomocą samych słówek angielskich? Jest na to jedna, niezwykle skuteczna rada – opanuj perfekcyjnie podstawowe zwroty po angielsku (wraz z wymową – tak jak na poniższym video), zwroty, które są według badań najbardziej przydatne, stosowane codziennie nawet po kilka razy!

Obrazek przedstawiający jeden z podstawowych i przydatnych zwrotów po angielskuJeżeli Twoim celem jest rozmawianie po angielsku i chcesz osiągnąć to w możliwie krótkim czasie, a nie czekać kilka lat tak jak w przypadku większości kursów, to nie marnuj czasu na naukę kolejnych, skomplikowanych zasad gramatycznych czy zwrotów angielskich, których używa się raz na rok.

Jeśli chodziłeś do szkoły czy na jakiś kurs języka angielskiego to wiesz doskonale, że niemal zawsze każą tam czytać historyjki, które nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Niby uczysz się dużo, jest ogrom materiału, jednak w prawdziwym życiu nigdy nie jesteś w stanie tego wykorzystać, a już w ogóle dogadać się np. w sklepie czy hotelu.

Właśnie dlatego kluczem jest skupienie się na przydatnych zwrotach po angielsku, a nie byle jakich. Da Ci to znacznie szybsze rezultaty, ponieważ materiału jest mniej, ale jest on najbardziej praktyczny. Dzięki nauczeniu się ich możesz zacząć rozumieć angielskie teksty, a jeśli uczysz się jednocześnie z wymową Native Speakerów (czyli osób, dla których angielski jest językiem ojczystym), to jesteś w stanie rozumieć ze słuchu, a nawet swobodnie rozmawiać.

Podstawowe zwroty po angielsku, które są najbardziej przydatne oraz są od razu z wymową Native Speakerów wraz z pisownią, możesz znaleźć na tej stronie – wersja MP3 lub wersja online. Jest to sprawdzony sposób, a nauka jest przyjemna dla kursanta.

Przykładowe, przydatne zwroty angielskie możesz posłuchać na poniższym nagraniu (tylko z wymową).

ZOBACZ: Jak Szybko Zacząć Mówić Po Angielsku, Dzięki Najprzydatniejszym Zwrotom Angielskim >>

ADD YOUR COMMENT